Dodane przez admin dnia 14 grudzień 2014

KOŁO "BEZPIECZNY UCZEŃ" - 2014

Dzień dobry Rodzice, Cześć! Uczniowie ! Pierwszy raz chcemy opowiedzieć o swoich zainteresowaniach. Nazywamy się: Wiktoria, Monika, Blanka, Ola, Kacper, Marcel, Michał. Każdy z nas lubi coś innego, ktoś jest nieśmiały, ktoś lubi fantazjować, a niektórzy interesują się historią Polski .

Ale łączy nas jedno. Każde z nas umie już zachować się, gdy drugi człowiek potrzebuje pomocy. Zobaczcie jak ćwiczymy na zajęciach z telefonami, z mini Anią, to taka nasza przyjaciółka. Nasza pani pokazała nam jak postępować, aby na czas przyjazdu karetki pogotowia pomóc drugiej osobie przeżyć. I wiecie co? Wychodzi nam ! Pani Ania nas chwali. Przyjdziemy do Was, aby pokazać nasze umiejętności. Do zobaczenia!

Notatka: p. Anna Olejnik