Dodane przez admin dnia 12 grudzień 2010

Konkurs Plastyczny dla dzieci 5 i 6 letnich - 2010

Regulamin Konkursu Plastycznego "Hu, hu, ha, zima wcale nie jest zła!"

Konkurs Plastyczny dla dzieci 5 i 6 letnich - 2010

Regulamin Konkursu Plastycznego „Hu, hu, ha, zima wcale nie jest zła!”

I. Organizator - Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Kołobrzegu

II. Cele konkursu
- Wyrażanie odczuć w formie plastycznej.
- Rozwijanie wyobraźni i twórczych umiejętności dzieci.
- Prezentacja i popularyzacja plastycznej twórczości dzieci.

III. Uczestnicy - Konkurs przeznaczony jest dla dzieci 5 i 6 letnich mieszkających w Kołobrzegu.

IV. Warunki konkursu
- Każde przedszkole może przesłać dowolną ilość prac – każdy uczestnik składa tylko 1 pracę.
- Organizator przyjmuje prace wykonane samodzielnie dowolną techniką w dowolnym formacie. Prace nie mogą być przestrzenne.
- Prace zgłaszane do konkursu powinny mieć charakter indywidualny lub zbiorowy (prace zbiorowe wykonuje maksymalnie 5 osób).
- Wszystkie prace muszą być czytelnie opisane na odwrocie wg załączonego wzoru (załącznik 1) – literami drukowanymi.
- Prace zniszczone w wyniku niewłaściwego opakowania, nadesłane po terminie oraz niezgodne z regulaminem nie będą oceniane.
- Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo publikowania i reprodukowania prac konkursowych z podaniem danych autora. Organizator nie zwraca nadesłanych prac.

V. Termin składania prac
- Prace wykonane zgodnie z wymogami regulaminu należy przekazać lub przesłać w opakowaniu zapewniającym bezpieczne dostarczenie przesyłki do dnia 14 stycznia 2011r. (ważna data stempla pocztowego) na adres :

Szkoła Podstawowa Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi
ul. Arciszewskiego 20
78-100 Kołobrzeg

VI. Komisja konkursowa
- Prace oceniać będzie Komisja Konkursowa powołana przez organizatora.

VII. Ocena prac
- Komisja zapozna się z pracami, dokona ich oceny i wybierze laureatów konkursu.
- Decyzje komisji są suwerenne i ostateczne.

VIII. Nagrody
- Organizator przewiduje nagrody oraz dyplomy dla laureatów.
- Nagrodzone prace zaprezentowane zostaną na stronie internetowej www.sp5.kolobrzeg.pl
- O terminie i miejscu wręczenia nagród uczestnicy konkursu zostaną powiadomieni oddzielnym komunikatem.

IX. Postanowienia końcowe
- Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w terminie do dnia 31 stycznia 2011 roku w Szkole Podstawowej Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II.
- Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej www.sp5.kolobrzeg.pl
- W sprawach nie objętych niniejszym regulaminem decyduje organizator.

X. Informacje o konkursie można uzyskać:
- tel. 094 35 16 241, 094 35 11 721, (prosić p. Ewę Smaruj lub p. Małgorzatę Chmiel)
- e-mail: admin@sp5.kolobrzeg.pl

Serdecznie zapraszamy!

załącznik 1

Opis pracy
Imię i nazwisko autora
(autorów) pracy, grupa

Wiek
Nazwa i adres przedszkola w którym
wykonano pracę, tel. kontaktowy

Imię i nazwisko nauczyciela (opiekuna)