Dodane przez admin dnia 14 grudzień 2012

Mikołajki - 2012

Wszystkie dzieci wiedzą, że 6 grudnia odwiedza nas Mikołaj w dniu swoich imienin. Jaka była radość, gdy zapukał również do drzwi naszej szkoły. Oczywiście nikt go nie widział, ale prezenty zostawił w w każdej klasie.

Mikołajki w klasie III a
6 grudnia wszyscy niecierpliwie czekaliśmy na Mikołaja, ale ten nie przychodził. Myśleliśmy, że może nie zasłużyliśmy na jego przyjście, albo nastąpiły utrudnienia na drodze. W połowie ostatniej lekcji, a była to religia, nagle usłyszeliśmy dźwięk dzwonka dobiegający z korytarza... Nie zapomniał o nas! Radości było, co nie miara. Zaśpiewaliśmy Mikołajowi pastorałkę, a on – obdarował nas prezentami. Następnie wsiadł w bryczkę zaprzężoną w dwa śliczne konie i odjechał.
Do zobaczenia za rok!

Uczniowie klasy IIc w restauracji McDonald’s w Kołobrzegu.

Mikołajki w klasie II d
Mikołaj zaskoczył nas już z samego rana! Prezenty czekały pod choinką! A to oznacza, że wszyscy byliśmy grzeczni :)

Notatka: p. Małgorzata Chmiel, p. Julita Adamowicz, p. Ewa Smaruj