Dodane przez admin dnia 22 październik 2013

Lekcja otwarta w III c - 2013

W poniedziałek 21 października uczniowie klasy III c wraz ze swoimi Paniami zorganizowali tzw. Lekcję Otwartą. Tematem lekcji były KOKTAJLE OWOCOWE.

Lekcja otwarta w III c - 2013

Lekcja rozpoczęła się od powtórki z przymiotnika (oczywiście wszystko związane z tematem zajęć), a następnie podzieliliśmy się drogą losowania na trzy zespoły i przystąpiliśmy do pracy.

Rozpoczęliśmy produkcję przepysznych, a przy tym zdrowych koktajli. Wszystko ze świeżych lub mrożonych owoców na bazie mleka, jogurtu naturalnego i soku pomarańczowego.

Gościli na lekcji nasi rodzice i rodzeństwo oraz nauczyciel z naszej szkoły- Pani Justyna Całkowska. Praca przebiegała w zgodzie, we wzajemnej pomocy a przede wszystkim z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. W sali pięknie pachniało owocami!!! PYCHA!!!

Notatka: p. Anna Mojsiewicz