Dodane przez admin dnia 28 czerwiec 2016

Nasze sukcesy. Finaliści wojewódzkiego konkursu - 2016

Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie, jako Instytucja Pośrednicząca dla Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014 - 2020, zorganizował konkurs na najlepszy plakat pod hasłem: "Każda praca jest dobra, o ile jest dobrze wykonana", skierowany do uczniów z klas 1 - 6 szkół podstawowych z województwa zachodniopomorskiego. Celem konkursu było zwrócenie uwagi dzieci szkół podstawowych z Pomorza Zachodniego na działania wspierające rozwój kapitału ludzkiego i rynku pracy w województwie zachodniopomorskim a także pobudzenie dziecięcej wyobraźni przy przygotowaniu plakatu promującego Regionalny Program Operacyjny WZ. Z naszej placówki zostało zgłoszonych 7 prac.
W konkursie udział wzięli:
1. Blanka Djurić z kl. I C
2. Martyna Koremba z kl. I C
3. Antonina Pasikowska z kl. I B
4. Wiktoria Otrembska z kl. II C
5. Bartosz Otrembski z kl. II C
6. Filip Otrembski z kl. V C
7. Lena Całka z kl. II C.

22.06. 2016 r. w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Szczecinie odbyło się oficjalne rozdanie nagród dla laureatów i wyróżnionych w konkursie. Miło nam poinformować, że z naszej szkoły 2 osoby znalazły się na liście nagrodzonych.
I miejsce zajęła uczennica z kl. I B Antonina Pasikowska,
wyróżnienie otrzymała uczennica z kl. II C Lena Całka.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami w mediach:

www.facebook.com/wupszczecin

www.wup.pl