Wyniki konkursu plastycznego dla uczniów klas drugich: "Podróże z Koziołkiem Matołkiem" - 2017
Dodane przez admin dnia 15 maj 2017

Rozszerzona zawarto¶ć newsa

Dnia 05 05 2017 r. Komisja Jury w składzie: P. B. Ponikiewska, P. J. Nowak, P. A. Konkol, wyłoniła laureatów i wyróżniła prace konkursowe. Prace zgłoszone do konkursu charakteryzuj± się ciekaw± form± i kompozycj±, wykorzystano w nich różne techniki plastyczne. Gratulujemy wszystkim uczestnikom wspaniałych prac. Autorzy prac zostan± nagrodzeni. Konkurs jest podsumowaniem projektu edukacyjnego dla uczniów klas drugich "Czytanie moj± pasj±". Organizatorem konkursu jest P. Jolanta Gruszczyńska.

Wyniki konkursu:

Laureaci:
Barbara Majda kl. II C – III MIEJCE
Antonina Pasikowska kl. II B – II MIEJSCE
Barbara Rybka kl. II C – I Miejsce

Wyróżnienie i udział w konkursie:
Karolina Juszczak kl. II A - wyróżnienie
Jakub Elak kl. II D