Dodane przez admin dnia 29 kwiecień 2013

I Powiatowy Konkurs Matematyczny dla uczniów klas III - 2013

26 kwietnia 2012r.w naszej szkole odbył się I Powiatowy Konkurs Matematyczny dla uczniów klas III.

Honorowy Patronat objął Starosta Kołobrzeski Pan Tomasz Tamborski oraz Prezydent Miasta Kołobrzeg Pan Janusz Gromek. Patronat Medialny - Gazeta Kołobrzeska.

I Powiatowy Konkurs Matematyczny dla uczniów klas III - 2013

Celem konkursu było popularyzowanie wiedzy matematycznej, rozwijanie uzdolnień i zainteresowań matematycznych uczniów oraz możliwość sprawdzenia swoich umiejętności. Uczniowie rozwiązywali zadania wykraczające poza zakres podstawy programowej kl. III.

W konkursie udział wzięli uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 3, 4, 5, 6, 8, Szkoły Podstawowej w Czerninie, Siemyślu, Dźwirzynie, Drzonowie.

Laureatami zostali:

• I miejsce
    Ponikiewski Jakub - Szkoła Podstawowa Nr 6
  • II miejsce
    Tserennadmid Nina - Szkoła Podstawowa Nr 3
  • III miejsce
    Przytocka Julia - Szkoła Podstawowa Siemyśl

Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez Starostę Kołobrzeskiego p. Tomasza Tamborskiego, Wójta Gminy Ustronie Morskie p. Jerzego Kołakowski oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 5 p. Hannę Rydzkowską-Fortunę. Dla wszystkich uczestników przewidziane zostały drobne upominki.

Zwycięzcom i ich nauczycielom serdecznie gratulujemy!

Konkurs przygotowały: p. Sylwia Kamecka, p. Ewa Smaruj, p. Elżbieta Leszczyńska.

Notatka: p. Ewa Smaruj