Dodane przez admin dnia 23 listopad 2010

Narodowe ¦wiêto Niepodleg³o¶ci - 2010

W czwartek, 10 listopada 2010 r., uczniowie naszej szko³y wziêli udzia³ w uroczysto¶ci zorganizowanej z okazji Narodowego ¦wiêta Niepodleg³o¶ci.

Rozszerzona zawarto¶æ newsa

Narodowe ¦wiêto Niepodleg³o¶ci - 2010

Dzieñ 11 listopada jest dla Polaków symbolem mi³o¶ci ojczyzny, walki o wolno¶æ, symbolem wiary i zwyciêstwa. Uroczysto¶æ rozpoczê³a siê wspólnym od¶piewaniem hymnu pañstwowego. Rozumiej±c, ¿e oddaj±c cze¶æ symbolom narodowym, oddajemy go wszystkim Polakom, którzy odeszli i tym, którzy ¿yj± obecnie. Uroczysto¶æ przygotowali uczniowie klas IIB i VA wraz z paniami: El¿biet± Leszczyñsk± Barbar± Przychoæko, Magdalen± Korytowsk± i Sylwi± Kameck±.

W piatek 11 listopada delegacja uczniów klasy IIB jako reprezentanci Naszej szko³y wraz z El¿biet± Leszczyñsk± Barbar± Przychoæko z³o¿yli kwiaty pod pomnikiem Józefa Pi³sudskiego podczas oficjalnych obchodów ¦wiêta Niepodleg³o¶ci.

wiêcej zdjêæ