Dodane przez admin dnia 06 kwiecień 2017

Promowanie aktywnego spędzania czasu wolnego poprzez jazdę na rowerze - 2017

Przedstawiciele SZKÓŁKI KOLARSKIEJ KTC – ZIEMIA KOŁOBRZESKA zachęcali uczniów naszej szkoły do jazdy na rowerze. Ta atrakcyjna, sportowa dyscyplina nie tylko pozwala miło i aktywnie spędzać czas wolny, np. z rówieśnikami, ale także korzystnie wpływa na nasze zdrowie oraz samopoczucie.

Treningi na rowerach stacjonarnych odbywają się w każdą sobotę o godz. 13.00 w hali Milenium. Natomiast w poniedziałek i środę o godz. 16.30 organizowana jest jazda w terenie (zbiórka chętnych osób przy kołobrzeskim amfiteatrze). Gorąco zapraszamy wszystkich zainteresowanych miłośników jazdy na rowerze.

Notatka: p. Paweł Myszyński