Dodane przez admin dnia 12 czerwiec 2012

Dzień Dziecka i Dzień Sportu - 2012

Tradycyjnie 1 czerwca każdego roku w naszej szkole odbywają się obchody Dnia Dziecka i Dnia Sportu Szkolnego. Jest to impreza bardzo oczekiwana przez dzieci.

Dzień Dziecka i Dzień Sportu - 2012

Tradycyjnie 1 czerwca każdego roku w naszej szkole odbywają się obchody Dnia Dziecka i Dnia Sportu Szkolnego. Jest to impreza bardzo oczekiwana przez dzieci, ponieważ dostarcza im wiele atrakcji i radosnych przeżyć. Wszystkie klasy wzięły udział w zmaganiach sportowych. W programie przewidziano wiele dyscyplin sportowych, np. biegi, rzut piłką do kosza, tor przeszkód i wiele innych. W zmaganiach brali udział niemal wszyscy uczniowie. Zsumowana punktacja z poszczególnych dyscyplin decydowała o ogólnej lokacie klasy. Wszystkie klasy otrzymały piłki i słodkości, a zwycięskie klasy dodatkowe nagrody.
Po emocjonujących zmaganiach przyszedł czas na odpoczynek.
Mimo nieciekawej pogody dzień można zaliczyć do udanych!