Dodane przez admin dnia 26 wrzesień 2016

Światowy Tydzień Opieki nad Zwierzętami - 2016

Zapraszamy uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w obchodach z okazji Światowego Tygodnia Opieki nad Zwierzętami, który przypada od 3-10 października.

W programie obchodów:

• Poniedziałek 3 października, godzina 10.40 spotkanie z psychologiem zwierzęcym, wystawa małych zwierząt domowych ( prosimy zgłaszać się do świetlicy klas I-III w celu zapisu i pobrania zgody dla rodziców na przyniesienie zwierzaka).
  • Konkurs plastyczno-techniczny dla klas 0-VI w którym należy wykonać zwierzaka w formie przestrzennej i dostarczyć do świetlicy klas I-III.
  • Zbiórka karmy dla zwierząt przebywających w kołobrzeskim schronisku (karmę proszę wkładać do żółtego pojemnika, znajdującego się przy głównym wyjściu ze szkoły). Zbiórka trwa od 26 września do 10 października.

Uwaga! Pierwszeństwo w prelekcji z psychologiem zwierzęcym mają dzieci, które aktywnie uczestniczą w obchodach tj. przyniosą zwierzaka na wystawę, biorą udział w konkursie plastyczno-technicznym lub dostarczą karmę.
    Osoby odpowiedzialne za obchody: Bożena Ponikiewska, Aleksandra Kunz, Sylwia Trojanowska, Julita Adamowicz.

Notatka: p. J. Adamowicz