Dodane przez admin dnia 10 marzec 2013

Kampania na rzecz oszczędzania energii - 2013

20 lutego 2013 r w Kołobrzegu odbyła się konferencja podsumowująca warsztaty dla nauczycieli województwa zachodniopomorskiego na temat "Szkoła ucząca racjonalnego gospodarowania energią".

Kampania na rzecz oszczędzania energii - 2013

Zasadniczym celem konferencji była prezentacja przez nauczycieli, którzy uczestniczyli w warsztatach, najciekawszych pomysłów dydaktyczno-metodycznych na prowadzenie lekcji poświęconych zagadnieniom racjonalnego gospodarowania energią oraz sposobów kształtowania proekologicznych postaw dzieci i młodzieży.

Nauczyciele z naszej szkoły – Pani Bożena Ponikiewska i Pani Joanna Zosik otrzymały wyróżnienie za przeprowadzenie na terenie naszej placówki "Kampanii na rzecz oszczędzania energii". Opis kampanii zamieszczony jest w załączonej prezentacji.

•   Kampania na rzecz oszczędzania energii - prezentacja

Notatka: p. Joanna Zosik