Dodane przez admin dnia 08 grudzień 2016

Mikołajkowe Zawody w Pływaniu - 2016

Dzieci z naszej szkoły po wstępnych kwalifikacjach wzięły udział w zawodach w pływaniu.

Mikołajkowe Zawody w Pływaniu - 2016

Impreza sportowa była pełna emocji i rywalizacji wśród dzieci. Zawody te były długo wyczekiwane, tym bardziej że poza dobrą zabawą z Mikołajem, było też o co powalczyć. Poza dyplomami i medalami były również nagrody rzeczowe.
Otwarte zawody z udziałem rodziców odbyły się na basenie Milenium w Kołobrzegu. W zawodach wzięły udział dwie grupy pływackie. Konkurencja polegała na przepłynięciu 25 m z przyborem w jak najkrótszym czasie.
Dziękujemy bardzo rodzicom za doping, jak również panu Robertowi, panu Jakubowi za prowadzenie imprezy sportowej.

Wyniki grupy I
Miejsce I – Marcel Kamecki
Miejsce II – Zosia Ochocińska
Miejsce III – Mateusz Joński

Wyniki grupy II
Miejsce I – Wiktor Dorywalski
Miejsce II – Natanie Dąbrowicz
Miejsce III – Tomasz Bartha

Zostały również wręczone wyróżnienia dla Kingi i Adriana Kaziuk za całokształt, Pauliny Wichniarz i Aleksego Olejniczaka za postępy.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy samych sukcesów.

Notatka: p. P. Myszyński