Dodane przez admin dnia 27 marzec 2017

UCZNIOWIE KLASY II B NOCOWALI W SZKOLE - 2017

24 marca 2017 roku uczniowie klasy II B mieli przyjemność wziąć udział w zorganizowanej „Nocce w szkole”. Dzieci przeżyły niezapomnianą przygodę. W drużynach wykonywały wcześniej przygotowane zadania. Polegały one na rozwiązywaniu zagadek, orientacji w terenie, wykazaniu się sprawnością fizyczną, cierpliwością, wiedzą, odwagą, kreatywnością i umiejętnością pracy w zespole. Dzieci doskonale się bawiły :)

Drużyna niebieska (Ula, Klaudia, Julian, Kuba J.) zdobyła I miejsce i w nagrodę otrzymała złote medale. Wszystkie dzieci dostały pamiątkowe dyplomy.

Serdeczne podziękowania dla p. Judyty Nowak oraz Alicji za pomoc w realizacji „Nocki” :)

Notatka: p. E. Smaruj