Dodane przez admin dnia 04 maj 2018

W zdrowym ciele zdrowy duch - 2018

26.04.18 – Międzyszkolny Konkurs „W zdrowym ciele zdrowy duch” klas III – wywalczyliśmy IV miejsce.

W zdrowym ciele zdrowy duch - 2018

W Konkursie wzięli udział : Blanka Djurić, Michał Banaś, Lena Żarska z klasy IIIC, Marta Chmiel z III A, Bartek Borkowski z III B.
Zmagania dotyczyły zagadnień: zdrowego trybu życia, zasad bezpiecznego poruszania po drogach, wpływu aktywności ruchowej na zdrowie, higieny jako metody zapobiegania chorobom, szkodliwego wpływu używek na organizm człowieka.
Gratulacje dla całej drużyny, za duży wysiłek umysłowy i fizyczny. Podziękowania gorące ślemy za wspaniałe nagrody: piłki dla każdego i grę „Kalambury”. Zdobyliśmy 15 punktów na 20 możliwych, wracaliśmy spełnieni, choć z małym niedosytem.

Notatka: p. Anna Olejnik